Про нас

advanced divider

За останні 5 років наш магазин алкогольних напоїв виріс до Elitario – компанії з багаторічним досвідом роботи в галузі дистрибуції елітних алкогольних напоїв. Ми вважаємо за честь представляти найкращих виробників вина, пива та алкогольних напоїв людям у всьому світі.

Наші високоосвічені та цілеспрямовані продавці знають весь асортимент нашого магазину та можуть порадити найкращий вибір для вас. Ми пишаємося тим, що ретельно оцінюємо кожен потенційний бренд і напій на предмет якості, продажів і потенціалу спільного зростання, перш ніж їх буде обрано для місця в нашому портфоліо. З метою забезпечення точних і ефективних поставок нашим клієнтам, Elitario щодня об’їжджає штат у надійних фургонах і вантажівках-рефрижераторах – від барів і ресторанів у центрі міста до роздрібних магазинів і майже скрізь між ними.

225

Розподільчі магазини

2314

Пляшки в наявності

27

Види

14

Марки напоїв

Free Shipping

Free Shipping

Wholesale orders can be shipped free of charge all over the USA and Canada (except overseas regions)

Read More
24/7 Support

24/7 Support

Our Support team will gladly answer all your questions and resolve any issues occurred round the clock

Read More
Payment Process

Payment Process

Any questions regarding payment methods and payment status will be handled by our Billing department.

Read More

Що ми можемо зробити

advanced divider

Ми маємо багату колекцію елітних алкогольних напоїв і регулярно поповнюємо її та доповнюємо новими товарами наш асортимент. Ми продаємо ексклюзивні напої як фізичним особам, так і комерційним компаніям, супермаркетам та оптовим покупцям.

Fine Wines 90 %
Luxury Fine Spirits 80 %
Irish Whisky 70 %

Наш девіз

advanced divider

Хороший алкоголь — це те, що виділяє вашу індивідуальність і статус серед інших. Коли ви відчуєте елітний смак, аромат і букет, ви повернетеся до цього напою знову і знову… Отже, ви повернетеся в Elitario і насолодитеся його ексклюзивною колекцією!

Прокрутить вверх